top of page
Veggie Poke

KAUAI POKE

Kauai poke,


Kauai [KAUAII] je jeden z největších ostrovů ležících na ostrově Hawaii. Krásy Kauai si můžete plně vychutnat v serii filmů Jurský park. 

Poke je tradiční havajský pokrm, kdy namarinované maso vkládáme do misky, která má základem vyplněné dno sushi rýží, která je dochucována stejným způsobem jako u sushi s vyjímkou cukru, který jsme zaměnili za třtinový. U Poké je nejdůležitější Dbát na čerstvost všech nabízených surovin, zejména ryb!

 Moderní forma Poké a námi nabízenou, pochází z Califorňského pobřeží a to počínaje rokem 2012. Jde tedy o poměrně mladý a mnohdy nepoznaný pokrm. Po opakovaných návštěvách USA, kde jsme ochutnávali Poké při každé příležitosti a to jak na východním pobřeží, tak především na pobřeží západním. Poké se stalo v  Californii velice populárním a způsoby přípravy se dělí na mnoho způsobů. Můžete tak ochutnat ty největší a zároveň ty nejbizárnější způsoby přípravy Poké.


„Je to příští generace sushi," říká šéfkuchař Dakota Weiss ze Sweetfin Poké v L.A. "Ale snadnější k jídlu."Děkujeme za Vaší návštěvu


KAUAI POKE

bottom of page